kurumsal

Hakkımızda

Chemist Chemicals İstanbul Kimyasal Ürünler Pazarlama A.Ş. 2014 yılında, farklı sektörlerden profesyonellerin bir araya gelmesiyle kurulmuş bir firma olup; uzmanlığı - özellikle kimyasal ürünler pazarında - üretici ve tüketiciyi buluşturan kanallara hakimiyetidir. Firma yeni olmakla birlikte; ortakları ve çalışanları, uluslararası kurumsal firma tecrübesine sahip yöneticilerden oluşmaktadır.

Misyonumuz

İçinde faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde tercih edilen, tecrübeli ekibi ve yüksek kalite standardıyla, insan ve çevre sağlığını sürekli koruyarak sektör profesyonelleri için doğru, etkin ve verimli ürünler sunan bir çözüm ortağı olabilmek.

Vizyonumuz

Gerek insan, gerekse çevre sağlık ve güvenliğine duyarlı, yenilikçi ürün ve uygulamalar ile hayatı kolaylaştırmak.

İş Ortaklarımız

Chemist olarak; hâlihazırda faaliyette bulunduğumuz ve faaliyette bulunmayı planladığımız tüm sektörlerde, mümkün olan en iyi ve kaliteli tedarikçileri, tüketim kanallarıyla buluşturmayı hedefliyoruz. Bu hedefe paralel olarak; endüstriyel temizlik ve hijyen ürünleri işimizde Enevex markasını tercih ettik.

Enevex GmbH Köln; Orochemie GmbH & Co. KG ürünlerini Almanya dışında dağıtan bir ortaklıktır. 1965 yılında kurulmuş olan Orochemie, Dürr Dental Grup’un bir firması olup; hastane, ameliyathane ve genel amaçlı dezenfektanlar ile endüstriyel temizlik ürünleri üretmektedir. Ana firma Dürr Dental Group ise, 1941 yılında Karl ve Wilhelm Dürr kardeşler tarafından, dişçilik ekipmanları üretimi amacıyla kurulmuş olup; 2014 yılı itibariyle yaklaşık bin kişilik bir çalışan kadrosuna ve 220 M€ ciroya sahiptir. Grup, 1956 yılında, öncelikle dental sektör için kullanılan dezenfektanları üreterek başlamış olduğu hijyen üretimini, 1965 yılından itibaren Orochemie firması üzerinde sürdürmektedir.

Chemist, girmeyi planladığı diğer sektörlerde de benzer kalite ve tecrübeye sahip iş ortaklığıyla çalışacak ve gerek ürün, gerek servis kalitesini daha ön planda tutacaktır.

Ekibimiz

Her biri uluslararası kurumsal firmalardan transfer edilerek bir araya getirilmiş, konularına uzmanlık derecesinde vakıf, gerek ürün içeriklerini, gerekse uygulama detaylarını son derece iyi bilen, satış ve pazarlama tecrübesi yüksek profesyonellerden oluşmaktadır. Siz de; endüstriyel temizlik ve hijyen alanlarında uluslararası firma geçmişi olan bir profesyonel iseniz; KARİYER başlığını tıklayarak başvuru formu doldurmanız halinde; bu ekibin bir üyesi olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

/
/

İLETİŞİM

  • Adres: Chemist Chemicals İstanbul Kimyasal Ürünler Paz.San.ve Tic.A.Ş.
    Kavacık Mah. Serpil Sokak No:5 SİM Plaza Kat:2 D:3-4 Kavacık Beykoz İstanbul 34810
  • Tel: +90 216 465 20 10
  • Fax: +90 216 465 40 07
  • E-mail : mail@chem-ist.com

HABERLER

  • Dezenfektan Ödülü
  • Hijyen Ödülü
  • Genel Temizlik Öncüsü

Sosyal Medya