Chemist Chemicals İstanbul
Kimyasal Ürünler Pazarlama A.Ş.

2014 yılında, farklı sektörlerden profesyonellerin bir araya gelmesiyle kurulmuş bir firmadır. Firma yeni olmakla birlikte; ortakları ve çalışanları, uluslararası firma tecrübesine sahip sektör profesyonelleridir.

  • Profesyonel Ekip – farklı sektörel tecrübeler
  • Uluslararası Tecrübe – dinamik ve kurumsal yönetici kadrosu
  • Sektörel Bilgi – kimyasal ürünler pazarında uzmanlık
chemist hakkında

Chemist olarak, faaliyette bulunduğumuz tüm sektörlerde, mümkün olan en iyi ve kaliteli ürünleri tüketim kanallarıyla buluşturmayı hedefliyoruz.

Bu sebeple; bayi ağımızı belirli sayıyı aşmayacak şekilde; güvenilir, köklü ve kaliteli servis verecek firmalarla oluşturduk. Bu bayiler üzerinden kullanıcılarımıza zamanında erişebiliyor ve ihtiyaçlara en kısa sürede karşılık verebiliyoruz.

Endüstriyel temizlik tarafında ilerledikten ve referans müşterilerin tedariklerini gerçekleştirdikten sonra; bu sektördeki geçmiş tecrübemizle tüketici ürünleri sahasına da girdik. Halihazırda ülkemizdeki en büyük perakende zincirlerinden birine “Chemtex” markamız ile ürün tedarik ediyoruz.

Chemtex markalı endüstriyel ve tüketici temizlik – bakım ürünlerinin yanı sıra; ürün gamımızda “uzun süreli kalıcı dezenfeksiyon” sağlayan Antimic® de mevcuttur. Bu ürünü de gerek hane halkı tüketimine gerekse profesyonel ve endüstriyel kullanıma uygun ambalaj şekilleriyle pazara sunuyoruz.

Antimic®; Sabancı Üniversitesi Doğa Bilimleri Dekanı Prof. Yusuf Menceloğlu tarafından geliştirilen, nanoteknolojik bir yüzey dezenfektanıdır.

Özelliği; yüzeye uzun süreli tutunarak, bir bakteri – virüs – mantar koruma kalkanı oluşturması ve hiçbir ağır metal içermediği için; tamamen sağlığa zararsız olmasıdır.
Ulusal ve uluslararası tüm ruhsat, onay ve belgelere sahip bir ürün olan Antimic®’in herhangi bir muadili mevcut değildir. Ürün hakkında daha detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

Profesyonel
Ekip

Uluslararası
Tecrübe

Sektörel
Bilgi

Nano
Teknoloji

Hayata Güvenle Dokunun

İnsan sağlığını tehdit eden zararlı bakteri ve virüsler ağırlıklı olarak bu mikro organizmalara bulaşmış yüzeylerle temas ve havadaki virüslü partiküllerin vücuda girmesi sonucu bulaşır.

Gelin Birlikte Önleyelim!